Tłumaczenia

O Open Translations

Open Translations (OT) to ogólnopolskie biuro tłumaczeń dla klientów korporacyjnych.

Oferuje kompleksowe usługi tłumaczeniowe m.in. tłumaczenia pisemne i ustne, przysięgłe, specjalistyczne, ale również translacje serwisów www i materiałów promocyjnych.

 

Open Translations współpracuje z kilkudziesięcioma tłumaczami różnych specjalizacji. W zależności od ograniczeń czasowych naszych klientów tłumaczymy w trybach standardowym, przyśpieszonym i ekspresowym.

 

Dla obniżenia kosztów tłumaczeń wprowadziliśmy abonamentowe tryby obsługi, skierowane do firm, tłumaczących ponad 10 stron w ciągu 1 miesiąca.

Klienci

Do grona dotychczasowych klientów instytucjonalnych Open School należą firmy różnych branż i specjalizacji, o kapitale polskim i zagranicznym. Często liderzy w swoich sektorach jak np. Kroll Ontrack - światowy lider w dziedzinie odzyskiwania i kasowania danych oraz informatyki śledczej, czy akcyjna spółka Grupa Kęty.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

Proces obsługi

W Open Translations staramy się możliwie najbardziej odciążyć naszych Klientów w procesie realizacji tłumaczenia.

Na bazie tej filozofii zbudowaliśmy prosty i przejrzysty proces obsługi składający się z następujących etapów: 

  1. kontakt z Open Translations (za pomocą opcji wycena online, telefonicznie lub via email) 
  2. przekazanie informacji o tłumaczeniu
  3. wycena tłumaczenia przez konsultantów Open Translations trwająca w zależności od obszerności materiału od godziny do 2 dni roboczych
  4. zlecenie tłumaczenia
  5. tłumaczenie wraz z korektą (czas trwania zależny od wielkości zlecenia i przyjętego trybu tłumaczenia)
  6. przekazanie tłumaczenia do akceptacji
  7. akceptacja
  8. wystawienie faktury 

 

Tłumaczycie Państwo regularnie? 

Jeżeli tłumaczycie Państwo regularnie określoną liczbę dokumentów proponujemy rozliczenia abonamentowe, które pozwolą na znaczne obniżenie kosztów tłumaczeń. 

Wycena tłumaczenia

Żeby wycenić tłumaczenie wystarczy skorzystać z formularza wyceny lub skontaktować się z najbliższym oddziałem Open School.

Obniżenie ceny

Rozliczenia na zasadzie abonamentu to sposób na optymalizację kosztów tłumaczeń oraz gwarancja najwyższej jakości usług, w krótkim czasie.

 

 

Abonament symbolizowany przez kartę złotą skierowany jest do firm, które tłumaczą średnio 100 stron w miesiącu. Abonament, prócz niższych cen gwarantuje również podjęcie Państwa zlecenia poza kolejnością oraz stałą obsługę konsultanta Open Translations.

 

Liczba stron w abonamencie* 100
Jednostka rozliczeniowa 1 miesiąc
Stała obsługa konsultanta tak
Stały zespół tłumaczeniowy tak
Cena 1 strony* w abonamencie 35 zł
Cena abonamentu 3500 zł

 

 

Abonament symbolizowany przez kartę srebrną skierowany jest do firm, które tłumaczą od 15 do 34 stron w miesiącu. Abonament, prócz niższych cen, gwarantuje również podjęcie Państwa zlecenia poza kolejnością oraz stałą obsługę konsultanta Open Translations.

 

Liczba stron w abonamencie* 34
Jednostka rozliczeniowa 1 miesiąc
Stała obsługa konsultanta tak
Stały zespół tłumaczeniowy tak
Cena 1 strony* w abonamencie 40 zł
Cena abonamentu 1350 zł

 

 

Abonament symbolizowany przez kartę brązową skierowany jest do firm, które tłumaczą od 10 do 14 stron w miesiącu. Abonament, prócz niższych, cen gwarantuje również podjęcie Państwa zlecenia poza kolejnością oraz stałą obsługę konsultanta Open Translations.

 

Liczba stron w abonamencie* 14
Jednostka rozliczeniowa 1 miesiąc
Stała obsługa konsultanta tak
Stały zespół tłumaczeniowy tak
Cena 1 strony* w abonamencie 43 zł
Cena abonamentu 600 zł

 

* tłumaczenie z języka obcego na język polski (strona 1800 znaków ze spacjami). Dotyczy języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego i rosyjskiego.

Zasady współpracy

W Open Translations kładziemy szczególny nacisk na transparentność współpracy.

Opracowaliśmy regulamin współpracy, który w sposób przejrzysty i jednoznaczny definiuje naszą odpowiedzialność za wykonywane tłumaczenia oraz zasady składania zleceń.

Praca dla tłumaczy

Zapraszamy do współpracy doświadczonych tłumaczy z całej Polski. Prosimy o przesłanie aplikacji z wykorzystaniem formularza dostępnego po kliknięciu poniższego przycisku.

Pomocne linki