Kursy zagraniczne

Kursy zagraniczne

Open School współpracuje na stałe ze Study Travel, jednym z największych biur organizujących zagraniczne wyjazdy językowe.

Dzięki temu w każdej szkole Open School w Polsce można wybrać i kupić sprawdzony, zagraniczny kurs językowy.

 

 

Dlaczego warto?

Korzyści z wyboru oferty zagranicznych kursów w Open School

Lider rynku

Nasz partner Study Travel to jeden z wiodących i najstarszych w Polsce organizatorów językowych kursów zagranicznych. Z usług Study Travel skorzystało dotąd kilkanaście tysięcy kursantów. Dzięki partnerstwie Open School wybierasz ofertę w Akademii w swoim mieście jednocześnie w całości polegając na doświadczeniu Study Travel.

 

Sprawdzone szkoły

Kursy zagraniczne odbywają się wyłącznie w wielokrotnie sprawdzonych, renomowanych szkołach językowych m.in. w Anglii, na Malcie, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Francji, Portugalii, a nawet w  Chinach, Japoniii czy krajach Ameryki Łacińskiej.

 

Język obcy non-stop

Zajęcia odbywają się w grupach międzynarodowych, a kursanci zakwaterowani są u rodzin lub w akademikach więc nauka języka w zasadzie tylko rozpoczyna się na lekcjach;)

 

Wiarygodność

Study Travel jest członkiem Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej, która potwierdza wysoką jakość usług.

 

Opieka polskich pilotów

Kursanci udający się na kursy wyjazdowe otoczeni są opieką polskich przedstawicieli biura.

 

Nie tylko w wakacje

Study Travel oferuje kilkadziesiąt rodzajów kursów wyjazdowych. W ofercie znajdują się m.in. kursy specjalistyczne z praktykami w firmach, kursy dla ludzi różnych zawodów, kursy przygotowujące do wszystkich egzaminów językowych, krótkie i bardzo intensywne kursy języka biznesu, kursy metodyczne i wiele innych. Wyjazdy na kursy mogą odbywać się cały rok.

 

 

KOSZTY KURSÓW ZAGRANICZNYCH

Posiadamy we wspólnej ofercie ze Study Travel kilkadziesiąt rodzajów kursów. Przyjdź do Open School - na podstawie Twoich preferencji skalkulujemy kurs wyjazdowy dla Ciebie.

Pomocne linki